Opinie i Zaświadczenia

Zobacz co mówią o nas Nasi klienci

Human Resources Site Leader

„Mogę jedynie potwierdzić, że wszystko było świetnie przygotowane i na doskonałym poziomie.
Tym samym przyczyniliście się Państwo do ogólnego doskonałego wrażenia i bardzo dobrej oceny, jaką otrzymaliśmy na zakończenie tego przeglądu przez Zarząd.”

i jeszcze jedna:

„Spotkanie zakończyło się sukcesem : Szef stwierdził, że zawsze wyjeżdża z Wrocławia zadowolony, ale tym razem uważa że jesteśmy na poziomie który powinny naśladować inne zakłady („benchmarking reference”).

Państwa ekipa spisała się doskonale (przynajmniej z mojej persepktywy) – zarówno organizacyjnie jak i pod względem jakości dań (łosoś był po prostu majstersztykiem)”

Mangment Assistant

„Chciałam serdecznie podziękować za profesjonalną obsługę cateringową dzisiejszego Zarządu. Marcin i Przemek przygotowali i podali dania na talerzach. Wszystko wyglądało bardzo imponująco, a goście byli pozytywnie zaskoczeni. Z uśmiechem zjedli wszystko :)

Gratuluję wysokiego poziomu!”

Site Leader Assistant

„Nasze oczekiwania są takie, jak przed wizytą wrześniową. Podczas wizyty wrześniowej przygotowanie, obsługa i jedzenie były na bardzo wysokim poziomie i wierzę, że teraz będzie podobnie.”

Specjalista Ds. szkoleń

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwem. Zarówno w firmie GKN jak i w WABCO wszystko było profesjonalnie przygotowane. Jedzenie przepyszne, obsługa sympatyczna. Mogę szczerze wszystkim polecić współpracę z Państwem.